Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Bazı konularda çok hassas hareket etmeniz gerektiğini ve ufak hatalarla bir çuval inciri berbat edebileceğinizi düşünüyor oabilirsiniz. Daha da enteresanı şu, diğerleri sizi isteyerek bir çuval inciri berbat ediyor gibi görebilirler. Dolayısıyla, dikkatli gitme zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Günlük yaşamınızda hiç bir problem yok. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız mükemmele yakın. Özel yaşamınızdaki düzelmenin ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünüyordunuz, ama hala sizi onaylamadıklarını görüyorsunuz. Bu günkü birlikte olma isteğinizi geri çevirebilirler. Siz elinizden geleni yaptınız. Artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz haksızlık değil..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Gereksiz kuruntulara kapılmadan önce kendinizle barışın. Başkalarını da huzursuz ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Hayattan zevk almıyor, toplumdan kopuyorsunuz. Bu tavrınız kendinizi cezalandırmaktan başka sbir işe yaramıyor. Sanata ve kültüre odaklanarak ruh sağlığınıza olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Şimdi kişisel açıdan maddi kazanımlarınıza bakmalı, ne kadar tasarruf yapabileceğinizi hesap etmelisiniz. Eldeki kaynakların daha kıt ve dikkatli kullanılması gereken son süreci iyi yönettiğinizde çabalarınız boşa çıkmayacak. Bir yandan da çalışma hayatına yönelik yeni tecrübeler, etkinliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz sıkı bir iş temposuna giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor. Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarakbaşvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükebilir. Ama hepsinin karşılığını beklediğiniz ölçülerde alabileceksiniz. Para tartışmalarına kapalı duruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Genel olarak yakın çevrenizle iletişiminizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Meydana gelen hızlı değişiklikler karşısında aşırı duygusal reaksiyonlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed