Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Bugün ilişkinizle ilgili yeni bir adım veya yeni bir karar söz konusu olabilir. Bu tamamen gelecek hayatınıza anlam katacak bir davranışın temeli niteliğinde bir adımdır. Duygularınızı ve davranışlarınızı karşı tarafı baskılamadan yansıtmalı, düşüncenizin olabilirliği konusunda karşılıklı anlayış yoluna giderek kararlarınızı almalısınız. İlişkilerde kıskançlık sorunlarına karşı gereken önlemi almanız, birlikteliğin devamı açısından önem arz etmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Geniş, sorunsuz olarak tanıdığınız birinin bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtabilir. Elinizden tutmak, hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama siz elinizi çekiyorsunuz. İçgüdüleriniz sizi frenliyor. Bugün tanık olacağınız bir olay sizi oldukça etkileyecek, arkadaş seçimlerinizle ilgili kendinizle övünecek, sevdiklerinize daha çok bağlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Her konuya şüpheciyaklaşıyorsunuz. Ancak ikiliilişkilerde aldatılmayameyilli bir dönem sizin için.İşinizde risk alacaksınız.Kaybeden olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Evlilerin, dolunay ile birlikte çocuklarla ilgili konular yorucu nitelikte gündeminde olabilir. Uğraşmaları çözüm üretmeleri gereken konular çocuklarıyla ilgili ya da onlarla olan ilişkilerini düzenlemek adına olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Sosyal hayatın getirdiği hareketlilik sürerken, yaratıcı yanlarınızda grup çalışmalarındaki yerinizi korumaktasınız. Daha eğlenceli zamanlar ve değişik ortamlar ise süren gerginlikleri aşmanıza yardımcı olacak. Akşam saatlerinden sonra bir süre kendinize dönük olabilirsiniz. Dinlenmek, geçmişin izlerinden kurtulmak için kendinize şans vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2018)
İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Bugünlerde, para konularında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz. Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir. Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed