Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Zihinsel olarak o kadar aktifsiniz ki, bugün kendinizi tamamıyla ütopik düşüncelere kaptırabilirsiniz. Kontrollü olun demeye gerek yok, zaten içsel disiplininiz daha ileri gitmenizi engelleyecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Çok sabırlı davrandığınız bir ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bu ilişkinize belirtmeye kararlısınız. İncitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek. Uzun vadede almayı arzuladığınız bir gayrimenkulle ilgili, akşam saatlerinde bir görüşmeniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Gerginlik içerisinde fakat bir o kadar da özel bir gün. Hem aşkta hem de işte son derece yükseliyorsunuz. Ancak alınganlıklardan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Bugün beğenilmek ihtiyacınız yüksek olacak. Aynanın karşısında geçirilecek vakti abartmamaya çalışın. Gireceğiniz ortamlarda özgüven sergilemeniz ve olası aksiliklere karşı toparlayan çözümler üretmeniz beklenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Gizlilik konuları etrafınızı bir sis gibi çevreleyebilir. Olayların iç yüzünü öğrenme merakı da sizi zor durumlara sokabilir. Etrafınızda olanlara anlam veremediğiniz için duygusallaşabilir ve kuruntulara kapılabilirsiniz. Ancak enerjinizi çevrenizde olan biten yerine kişisel gelişiminize yoğunlaştırırsanız çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2019)
İş yaşantınızda aktif ve çalışkan tutumunuzla gözönünde olabileceğiniz bir gün. Kariyeriniz için ev yaşantınızı ve ailenizi ihmal edebilirsiniz. İşbirlikleriniz konusunda esnek davranacağınız bugün, eşinizin desteğini almak hoşunuza gidecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Mali durumunuz söz konusu olunca geriliyorsunuz. Size bu konuda verilen kimi sözler yerine getirilmiyor. Bu nedenle insanlara karşı soğukluk duyuyorsunuz. Ama unutmayın, herkes sizin gibi cömert ve ince fikirli değil. Paraya düşkün kimseler çok canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2019)
Bugün iş ortamınızda şartların pek rahat olmadığı bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed