Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün partnerinizle geleceğe yönelik planlar yapabilir, beraber ciddi ortak kararlar alabilirsiniz. Eğer ilişkinizin yeteri kadar sağlamlaştığını düşünüyor iseniz bu kararı almaktan vazgeçmemeli ve geleceğinizi şekillendiren konulara öncelik vermelisiniz. Ortaklık ve danışmanlık gerektiren konularda ise önemli fikirler edilebilir bu konuda kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz. Eğer bu konuyla ilgili bir işte çalışıyor iseniz herhangi bir kurs programına veya seminerlere katılmak önceliğiniz olabilir. Ailenizle olan ilişkilerde ise ben bilirim tarzı davranışlardan kaçınmalı onlarla uyum içinde yaşamınızı sürdürmeyi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2018)
Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun, şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün sizin için yeni yeni girişimlerin günü olabilir. İstekleriniz arttıkça potansiyeliniz de artıyor. Sosyal sorumluluklarınız olduğunu da unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugünü evde ailenizle birlikte, sıcak ve şefkatli bir ortamda geçirme şansınız var. Aile içi ilişkilerde bir iyileşme ve yakınlaşma fırsatı yaratmış olabilirsiniz. Aileden bazılarını bu plana ikna etmek yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Size daha fazla cesaret ve güven getiren koşullar var. Kendi bildiğiniz yolda ilerlemek, yaratıcı alanda yenilikler yapmak yolu ile başarı kazanabilirsiniz. Duygularınızı öne çıkarabileceğiniz pozitif ilişkiler size heyecan verecektir. Değişik hobilerin hayatınıza girmesi ile zamanınızı keyifli geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkiler açısından güzel bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çok rizikolu bir işe kalkışıyorsunuz. Bir etik sorunu değil tabi ki, ama yine de zor silinir bir başarısızlık unvanı alabilirsiniz. Kariyerinizi kaybedebilirsiniz. Bu yeteneklerinizi değil, ama elinizdeki yetkileri biraz aşan bir iş gibi görünüyor. Bugün bir kez daha düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2018)
Çok özel bir ilişkinizde, başka etkilenmelerle tatsız bir olayı büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed