Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
İmajınızı korumalısınız. Tecrübenizi ve yeteneklerinizi göstermenize olanak tanıyabilecek ek görev ve sorumluluklar söz konusu olabilir. Kendinizi veya imajınızı güvence altına almak için bazı kişilerde yardım isteyebilirsiniz. Özel yaşamınız iş hayatınızla ilgili hedeflerinize ulaşmanızda engel teşkil edebilir. Hayatınızı kazanmanızı sağlayabilecek çok sayıda alternatifiniz var, olur ya lazım olursa unutmayın!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün enerjinizi çok yoğun olacak. Gün boyunca zamanınızı eğlenceye ve hoşlandığınız aktivitelere ayıracaksınız. Bu arada yapmanız gereken bazı işleri bilerek ihmal edeceksiniz. Aile yaşantınızda bazı sorunlar çıkmak üzere. Son günlerde ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Evdeki düzenin aksayan yönleri eşiniz tarafından dile getirilebilir. Sırf muhalefet olsun diye bazı şeyleri öne sürebilir ama siz de “bu haliyle bir şekilde nasıl olsa yürüyor” diye değişiklik tekliflerine direnç göstermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Ay'ın burcunuzda ilerliyor olması size daha fazla cesaret veriyor. Özellikle yönetsel konular ve iş hayatınız sizi öne çıkaracak şeklide gelişecek. Kişisel konularınıza odaklanmak yolu ile pek sorunu aşabilirsiniz. Yakın çevre ile ilişkilerin getirdiği sorumluluklar ise geri planda duruyor. Eğitim çalışmalarınızda ciddiyet ve kararlılık göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme, iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor. Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, daha büyük bir fırsatın kapısını aralayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün borç ödemeleri yapacaksınız. Daha önceden ödeyeceğiniz parayı ayırdığınız için , bu ödemeleri yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Para konusundaki disiplininizi sürdürmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
Çözümsüz bazı konularda, bugünlerde dışardan daha etkili olabilirsiniz. Bazı kararları kendiniz vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed