Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Sizden tavsiye isteyen kişiler varsa, oralı olmamanız yararınıza olur. Aksi takdirde, iki taraftan birisi öfkeyle bu durumdan duyduğu pişmanlığını dile getirebilir. Daha güzel günleriniz olmuştu mutlaka, ama bugünlerde de işinizi ilgilendiren ya da yüzünüzü güldürebilecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Ancak, maddi açıdan sıkışıklık veya ortaya çıkabilecek bir ödeme dikkat gerektiriyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2021)
Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç umutlu görünüyor. Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluk, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. O, geçmiş tavrınızı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, basit yanlış anlamalarla gösterdiğinizi kavramaya açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Partnerinizle düşünce farklılığınız olmasına rağmen, birbirinizi düşünmeden de yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Eşinizin iyimser tavırlarına karşı tez aramaktansa siz de pozitifi olmaya çalışabilirsiniz. Maddi kaygılarınız sizi hatalı adımlar atmaya yönlendirebilir. Dolunay fırsatlar çıkarabilir karşınıza. Düşünmeden asla karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
İş hayatında olumlu koşullar içindesiniz. Ãœstlerle ilişkiler açısından size şans getiren temalar hayatınıza giriyor. Mesleki konularda geniş imkanlar elde edebileceğiniz söylenebilir. Yaptıklarınızla göz doldurmak konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı unutmamalı, disiplinli olmanız gereken işlerinizi hızlı ilerletmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2021)
Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
İş yerinde çekişme yaşadığınız biri var. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu. Bu kişinin hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir. Parasal sıkıntılarınız yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2021)
En ince ayrıntılara kadar ekonomik yaşama çabanız sizi yoruyor. Bu sıkı para politikanız, aile içinde de kendini hissettiren tepkilerini gösteriyor. Dönemi ancak bu şekilde atlatabileceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2021)
Çevrenizde ilişkileri sorunlu hale getiren söylentiler, önümüzdeki günler içinde yeni bir boyut kazanabilir. Daha ilgili olabilirseniz, belli dengeleri yerine oturtmaya katkınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed