Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Haftaya başlarken ev ve aile konularınızla ilgili gerginlik yaratacak bazı sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Bir an önce sorumluluklarınızın fakına varıp üzerinize düşen görevlere başlamanız gerekmekte. Yine finansal durumlarla ilgili aile bireyleri ile uzlaşmak durumunda kalacağınız haberler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Yakın ilişkilerinizde ciddi davranabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinizi aşk ve iş hayatınız arasında sıkışmış hissedebilir ve bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınız ve güvenliğinizde geçmişten kaynaklanan problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Kartınız Kıyamet... Aile içinde yaşadığınız huzursuzluklar tamamı ile üzerinize şimşek gibi çektiğiniz nazarlardan kaynaklanmakta. Bunun için çözüm arayışa girmeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Sezgileriniz oldukça güçlenecek. Bu sayede çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolayca hissedeceksiniz. Maddi sıkıntılarınız canınızı sıksa da sakin bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatında hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Yeni adımlar ve girişimler sizi hevesli ılıyor. Maddi durumunuzu ilgilendiren her mesele sizi değişik kazançlara yöneltecektir. Kişisel becerilerinize güvenmeli bütçenizi sağlam kılmaya çalışmalısınız. Çalışma yeteneklerinizi artırmanız da söz konusu. Gelir gider dengenizi sarsacak girişimlerden kaçınmanızda yarar var. Yatırım planlarınızda acele karar vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Aldığınız kararlarda sabit olacaksınız ve planladığınız şekilde hareket edeceksiniz. Bu iş yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacağınız bir gündesiniz ve risklerden de uzak durmayı tercih edeceksiniz. Daha çok yavaş hareket edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Harcamalarınızda genel anlamda bir artışın olacağı ve fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Gelirinizi arttırmanın yollarını ararken giderlerinizi dengelemeye çalışmanız önemli olacaktır. Karşınıza çıkan her türlü fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın ve yeni girişimleriniz için bu günü değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bir gurup içindeki ikili ilişkinizde bırakacağınız daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed