Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bazı gelişmelerin aksiliğine rağmen çevrenizle iyi irtibat kurma istemindesiniz ve çevreye karşı olumlu yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Ailenize ve ev yaşamında birlikte olduğunuz kimselere ise tam tersi davranışlar göstermeniz bu dönemki dengesizliğinizi gösteriyor. Tüm gerginliğinizi ve sinirliliğinizi onlardan çıkarmek isteyebilirsiniz, hatta bunu farkına varmadan yaptığınızı söyleyebilirim. Bu dönemde sosyal çevreniz oldukça geniş olacak. Zengin ve statü sahibi kimselerle tanışacaksınız. Sizin için ilginç bir fırsat olabilir. Elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Hayat size bazı zevkli sürprizler hazırlıyor. Karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız. Heyecanlı maceralar ve yeni birliktelikteliklere açıksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Bugün kesin karara bağladığınız bir konuda bugün yine tereddüde düşeceksiniz. Herkesin görüşlerini bu kadar ciddiye almayın. Özellikle bir arkadaşınızla yapacağınız konuşmadan çok etkilenecek ve işiniz hakkında yeni kararlar vermek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Kartınız Dönüş... Kendinizi geriplanda hissederek belirgin bir şekildeçevrenize tepkiler yağdırabilirsiniz.Ancak soğukkanlı olduğunuzdakaybettiklerinizi geri kazanırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yakın bir dostunuz sizi eski günlere götürebilir. Geçmişte yaptığınız hatalarınızı şimdi daha net görebilirsiniz. Şu an sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılın. Maddi ve manevi olarak güçlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Artan bir iletişim ve hareket içindesiniz. Yakın çevrede olup biten konular, kardeşlerle ilişkiler sizi olumlu yönde etkileyecek. Pek çok konuda kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Yazarak ya da konuşarak somut iletişim yolları kullanabilirsiniz. Eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verdiğiniz bu süreçte, zihnen disiplinli olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2020)
İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde hem sizin hem de yakınlarınız para sorunu kökten çözülebilir. Bu konu şimdilik gündeminizde değil ama zamanı gelince yeterince önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2020)
Hakkınızda söylenen bir yalan sizin kulağınıza gelmeden, eşin dostun kulağına gidecek ve ayıplanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed