Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Bugünlerde elinize geçen bilgilerin doğruluğunu birkaç kez sorgulamalı, bilgiyi taşıyan kişi ya da kaynakların da yanıltılmış olabileceği ihtimalini aklınızda bulundurmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2021)
İş çevrenizdeki dinamik ortam sizden daha yaratıcı, daha atak olmanızı istiyor. Bu nedenle kendinizi çok yönlü bilgi edinmeye mecbur hissetmelisiniz. Beklediğiniz fırsat kendini örtülü bir genel durum olarak ortaya koyacak. Siz keskin dikkatinizle bu fırsatı görecek kendinize mal edeceksiniz. Eski sorunlarınız tümden bitecek ama yeni fırsatların aynı zamanda yeni çözümler gerektiren yeni sorunlar getirdiğini de unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Kartınız Aşk... İkili ilişkilerde tedbir almanız gerekiyor. Evli olanlar için durum biraz masumiyetten çıkmış gibi görünmekte. Bekarlar için ayrılık rüzgarları esebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Çok fazla konuşmanın gelip geçtiği ancak özünde vakit öldürmekten başka işe yaramayan sosyal organizasyonlardan uzak durmaya çalışın bugün. Sportif faaliyetler sırasında da kendinize zarar verecek durumlardan sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Çok hızlı ve aktif zamanlar geçirdiniz. Şimdi gün ortasında başlayacak gündeme göz atma zamanı. Pratik çözümler bulacağınız, iş hayatında daha fazla sorumluluk alacağınız söylenebilir. Daha sıkı bir iş temposu yaratarak kazançlarınızı artırmaya kararlısınız. İradeli ve hedefe odaklı planlar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz, ama gelecek günler parlak gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Ama araya ayrılıklar da girse ilişkiniz devam edecek. İş yerinden bir dostunuz, mesleki bir sırrı sizinle paylaşabilir. Sonradan problemlerle karsılaşmak istemiyorsanız bunu saklayın, başkasına söylemeyin. Sizin niyetiniz iyi olsa bile belki duyduklarınız doğru olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2021)
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. İşbirliği konularında temkinli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2021)
İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed