Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Sağlıklı ve işe yarar iş ya da planları sürdürüp, işe yaramayan veya mantıksız görünenleri rafa kaldırma zamanı. Ancak, zor olan şu: Hangisi hangisine tekabül ediyor ve aradaki farkı nasıl netleştirebilirsiniz? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, sorumluluk gerektiren işlerle ilgilenebilir, maddi başlıklı konularda görüşmeler yapabilir, kurumsal ya da resmi işlerle meşgul olabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün için tartışmalara girmemek ve ilişkilerde uyumu yakalamak için çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Aniden elektriklenen ortamlar veya düşünmeden sarf edilen sözler zaman zaman sıkıntılara neden olabilir. Maddi anlamda sahip olduğumuz şeylere veya değerli eşyalarımıza sahip çıkmamız gerekebilir. Kayıplar veya hırsızlıklar yaşanabilir. Enerjik ve hareketli bir gündeyiz. Kendimizi göstermekten keyif alabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Kimi durumlarda duygusallığınız ağır basıyor. Bu, ısrarcı tavırlarınızın çevrenizde itici bir tavır olarak algılanmasına neden olabiliyor. Daha esnek yaklaşım beklentileri, size yarar getirebilir. Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizi bir olumsuzlukmuş gibi dile getirmeleri, daha çok bu özelliklerinizi abarttığınız durumlarda oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Kartınız Güneş... Bazı konularda kendinizi hem dengelemek istiyor hem de ön plandaki temsilcisi olmaya çalışıyorsunuz. Oysa bugün bazı zor şartlarınızı gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Günün büyük çoğunluğu trafikte ya da telefon elinizde insanlara bir şeyler anlatırken geçecek. Zihniniz aktif, verimli olacak ancak bu kadar yoğun tempo yorgunluk yaratabilecek. Akşamı evde ve dinlenerek geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Planlarınızı daha rahat ilerletmeye başlıyorsunuz. Yurt dışına ait konular ve eğitim çalışmalarınız sizi oldukça aktif kılmakta. Bu konularda oldukça şanslı etkiler altında bulunuyorsunuz. Başkalarının desteği ve yenilikçi fikirleri karşısında cesaret gösterebilir, kişisel gelişiminize katkıda bulunacak adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu uzun yolculuklar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Bugün işbirliği ve ortaklık konularında beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ortaklık ilişkisine de sürprizli bir şekilde adım atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yeniliklere açık olacağınız bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed