Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Belli bir sonuç elde etmek için evinizin üzerine kumar oynamanız(metafor olarak) gerekmiyor ya da bazı kişileri hazır olmadıkları cevaplara zorlamamakta fayda var. İlişkilerdeki bir değişiklik ilerleme yollarınızda fark yaratmanızı sağlayabilir. Seçeneklerinizi gözden geçirin ve çalışmak, yaşamak, eğitime başlamak veya okumak için en iyi yeri tespit edin. Geleceğe yönelik sorumluluk almaktan kaçınmamalı ve gerekeni yapmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
AŞK: Kalbiniz sizleri hangi yönesürüklüyorsa oraya gidiyor ve birtakım hatalar yapıyorsunuz.Partnerinizin üzerine çok düşüyorkıskançlığınızı belli ediyorsunuz.Onun istediği bu değil.PARA: Beklediğiniz ve uzunsüredir saklı tutuğunuz projeleriniz bugün günyüzüne çıkıyor. Parasal konularda size desteksağlayacak çok dostunuz var. Bunu değerlendirin.SAĞLIK: Geçmişi sürekli kafanıza takarsanızgeleceği göremez ve mutsuz olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Aldığınız kararları uygulayacak, işinizle ilgili yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilin. Çevrenizdeki insanlara elinizden geldiğince yardım etmeniz takdirle karşılanıyor. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor. Ancak bu durumun geçici olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Ortaklıkların ve yakın ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi yeni düşüncelere itmekte. Değişik öneriler ile yeni bir yapılanma dönemi içine girmektesiniz. Uzlaşı ve tek başına hareket etmekte ısrarcı olmamanız size yarar getirecektir. Bazı sınırlamaların ikili ilişkilere olabilecek yansımaları sizi akılcı olmaya itmeli. Eşin duygusal durumuna hassas yaklaşma başarısı gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Yeteneklisiniz. Yeteneğinizi gösterecek bir iş kolundaysanız gerçekten başarılı olur ve iş yerinizi de memnun edersiniz. Yalnız hep benim dediğim olsun tutumunuz sizin daima aleyhinize olacak, bunu unutmayın
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Bugün sevgilinizle bir eğlenceye katılmak için çok büyük bir para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2019)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed