Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız. Özellikle de bürokraside çıkabilecek bir yanlışlık sizi zaman açısından çok zorlayabilir. Yine de bu tür problemlerin üstesinden kolayca gelebilecek güce sahipsiniz. Kırsal alana yapacağınız yürüyüşlerin veya küçük pikniklerin sinirlerinize iyi geleceğini belirtir ya da hatırlatırım. Sağlığınız yönünden endişelenme eğiliminde olabilirsiniz. Fakat bunun yersiz olduğunu kısa bir süre sonra anlayacaksınız, hastalık hastası olmayın. Günün bazılarınız için en şanslı yanı iş ve para konularıdır. Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Yaşayacağınız sürpriz gelişmeler gününüzü renklendirecek. Bugün uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı tesadüf eseri görebilir, bazı konularda beklemediğiniz gelişmelere tanık olabilirsiniz. Gün içinde zaman zaman heyecanınızı ve duygularınızı gizlemekte zorlanabilir ve hatalı davranışlar sergileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
AŞK: Duygularınızı ve sevginizigöstermekte sıkıntıçekebilirsiniz. Sevgi ve şefkateksikliği ilişkinizde bir takımproblemler oluşturacaktır. Doğalolan yönünüzü ve hisleriniziaçıkça belli etmelisiniz.PARA: Bugün öylesine mağrursunuz ki parasalaçıdan her ne kadar sıkıntıda olsanız da diğerkişilerden yardım beklemiyorsunuz.SAĞLIK: Bugün sinirleriniz gergin, sürekliacıkıyorsunuz. Kilo almaya hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Aşk hayatınızla ilgili gelişmelere yeterikadar önem vermiyorsunuz. Evlilikveya ayrılık gibi önemli durumlarlakarşılaşmanız sizi şaşırtmayacak. Mesleğinizdeönünüze çıkan fırsatların değerini bildiğinizive elinizden geleni yapmaya hazır olduğunuzugösterin. Kimseden yardım beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Ay burcunuzda size dikkat çekici ve etkileyici olma şansı getiriyor. Kendinizi her açıdan keyifli şartlara hazırlıyor ve hayata iyimser bakıyorsunuz. Heyecan veren yurt dışı ilişkiler, sürpriz gelişmeler sayesinde planlarınıza yeni bir ivme kazandırabilirsiniz. Evde yaşanan yerleşimle ilgili problemler ise duygusal olarak size endişe taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Sınırsız enerjinizle harikalar yaratabilirsiniz. Haftanın başında bazı görüşmeler, size yeni açılımlar sunabilir. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bu konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed