Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Eğitim gören bir aslan burcuna mensup iseniz bu konuda kendinizi daha fazla geliştirmeye gayret edin ve bilmediklerinizi öğrenmekten çekinmeyin. Zira bu sizleri yavaşlatan bir etkidir. Sormaktan, öğrenmekten, konuşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin. Tam tersi bu huyunuzun ısrarla üstüne gidin. Geleceğe yönelik planlarınız her ne ise kendinize güvenin ve bildiklerinizle değil bilmediklerinizle yola çıkın. Çünkü planlarınız işledikçe önünüze bilmediğiniz birçok konu zaten çıkacaktır. Yine bu konuda danışmaktan veya yeteri kadar zaman ayıramamaktan korkmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun, şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
AŞK: Bugünlerde partnerinizdenilgi bekliyorsunuz amabeklediğiniz ilgi biraz fazla. Herdediğinizi yapmasını ve süreklisizi övmesini istiyorsunuz.Yeterince taktir edildiğinizdeyelkenleriniz suya iniyor.İŞ: Lüksü ve eğlenceyi seviyorsunuz. Güzel yanınızise bonkörlüğünüz. Maddi açıdan şanslısınız da.Ancak para sıkıntısı kapınıza dayanabilir.SAĞLIK: Hastalıklara karşı dayanıklısınız. Doktoragitmeyi sevmediğiniz için kendinize özenlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Her şeyin en iyisine sahip olma tutkunuz size ekonomik anlamda pahalı bedeller ödetebilir. Uzun zaman önce küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir. Bu durumda her iki tarafın da hoşgörülü davranması gerekiyor. Sağlık sorunlarnınızı hafife almayın, doktorunuza görünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Kişisel açıdan önem taşıyan girişimler öne çıkıyor. Parasal açıdan zorluk kaynağı olan engelleri aşmaya başlıyorsunuz. Kazançlarınızı artırmak adına daha fazla çalışma gereği doğabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek, bütçenizi sağlamlaştırmak için fırsatlar bulacaksınız. Her şeye rağmen tutumlu olmalı, ekonomi yapmanız gereken şartların bilincine varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
İş yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabilirsiniz. Bugün iş yerinizde ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden kişisel çalışmalara dikkat etmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Sıkıntı ve refah sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz. Parayla ilgili moral ilişkiniz de doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz kişiyi dikkatle izleniminiz yararlı olabilir. Bugünlerde birtakım görüşmeler içersinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed