Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Çalışma ortamınızda artan sorumluluklarınızdan dolayı memnun olabilir, sizlere verilen görevlerin üstesinden gelmek için elinizden gelen tüm gayreti göstermek isteyebilirsiniz. Size verilen sorumlulukların ardında yatan sebebi öğrendiğinizde ise kendinizle gurur duymanız için çok nedeniniz olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün sizin için sıkıntıdan ve stresten uzak bir gün olacak. Gün içinde karar alırken kendinize güveniniz tam olacak. Ailenizden bazı kimselerle konuşabilir onların dertlerini dinleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde bir davete katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu davet bazı işlerinizin aksamasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
ÇÖZÜMLER için uygun bir gündesiniz. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı kontrol ederken hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
İletişim konusu sizin için yoğun ve yorucu olabilir. Aklınızdakileri olduğu gibi dışarı vurmak yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Biraz daha yumuşak ve karşınızdakinin isteklerini de önemseyen ifadeler rahatlatıcı olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün ev ve aile konuları bir hayli öne çıkabilir. Özellikle öğleden sonrayı evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Güven arayışı en öncelikli konu haline gelebilir. Hayatınızla ilgili sağlamlık ve güvence isteğiniz kuvvetlenecek. Kendi kendinizi dinlemeli ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Baba ve babalığa dair konularda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bir gün öncenin fiziksel yorgunluğunu atmadan yeni bir iş gününe başlamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Kısa sürede tamamlanması gereken işleriniz var. Bu arada ihmale gelmez iş ilişkilerinizi de sürdürmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bazı yaklaşımlarınızdaki tavrınız, yanlış değerlendirilmenize çok elverişli. Beklediğiniz desteklerde listenizde gelecek günlerde rencide olabileceğiniz isimler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Yaşamınızda yeni bir dönem açılmak üzere. Tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez tanışacaksınız. Dikkatli olun!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed