Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Ailenizden beklentileriniz ve hayattan istedikleriniz bugün yüksek dozlara kadar çıkabilir, olmayacak hayallerin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Geçmişin muhasebesini yaparken o zamanın şartları üzerinden değerlendirmede bulunmanız, kimseye haksızlık etmeden yol almanıza yardımcı olacaktır. Kariyerde kandırılma ve yalancılık konularına karşı dikkatli olmalı, finansal ortaklıklarınızla sonu belli olmayan problemlere karşı ekstra uğraş sarfetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Sürekli özlem duyduğunuz yakınlarınızı bugün ziyaret etme fırsatı yakalayayıp hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Size ümit bağlayanlar her hareketinizi izliyor. Ağzınızdan çıkacak en ufak bir sözü dahi uygulamaya geçiriyorlar. Elinizden gelen gayreti göstererek onların hayal kırıklığına uğramasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Ay'ın burcunuzda yarattığı etki ile çok yeni başlangıçlar içindesiniz. Kişisel konularınıza daha rahat hakim olacak durumdasınız. Ãœzerinizde taşıdığınız olumlu enerjilerle dikkat çekebilir, başkalarını etkileme gücünü kullanabilirsiniz. Parasal alanda daha olumlu bir dönem olmasına rağmen yatırımla ilgili kararlarda aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2018)
İş yaşamınızda önünüze koyduğunuz hedefler, bütçenizi belirlediğiniz rakamların üstüne çıkma eğiliminde. Ortalama geliriniz ve giderleriniz arasında bir denge oluşturmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Aşk konularında bazı gelişmeler, sizi yabancısı olduğunuz değişik davranışlara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed