Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız. Evinizde ufak bir anlaşmazlık olabilir. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz. Çevrenizde bir çok huzursuzluk olabilir. Bunlardan etkilenip, kendi huzurunuzu da kaçırmayın. Bugün herşeye anında uygun bir tepki göstermek, uygun bir cevap bulmak zorundasınız. Olayların akışı mahçup duruma düşmenize sebep olabilir. Çevrenizdeki kimseler içinde en sağlıklı olarak siz karar verebilirsiniz. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek değişiklikler olabilir. Maddi konularda beklediğinizi bulamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Günlük yaşamınızda hiç bir problem yok. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız mükemmele yakın. Özel yaşamınızdaki düzelmenin ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünüyordunuz, ama hala sizi onaylamadıklarını görüyorsunuz. Bu günkü birlikte olma isteğinizi geri çevirebilirler. Siz elinizden geleni yaptınız. Artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz haksızlık değil..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Kartınız Papirüs... Geçmişinizdeki bazı kötü deneyimlerinizi bugün anıyorsunuz. Çok fazla anarak sıkıntılarınızı arttırmayın. Yeni yerler keşfetmeniz için tam günündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Maddi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz sizi bu noktaya getirdi. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Bugün yakın çevrenizle olan uyum ve iletişiminizi güçlendirebileceğiniz fırsatlar var. Daha akılcı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Tabi bu davranışınız rekabetin sertliğini azaltacak. Hatta rakiplerinizle daha ılımlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Bu sayede anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili olumlu sonuçlar sağlayabilir, yeni dengeler kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Para konularında oldukça fedakarsınız. Yaşamınızı tatlandıracak harcamalardan kaçınmaya çalışıyorsunuz. Bazı zorunluluklar ve yükümlülükleriniz bugünlerde yaşamınızın esası gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2018)
Bugün hayatınızda görebileceğiniz kimi problemlerin nedeni çevrenizdekilerin sizi olduğunuzdan farklı görmesi. Sevdiğiniz kişiler sizi gözlerinde çok büyütüyorlar, bu da yakın ilişkilerde dert oluyor. Bir de insanlar size yaptıkları iyilikleri yatırım gibi görüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed