Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Duygusal anlamda kendinizi daha iyi tanıyabileceğiniz, bu anlamda içsel yolculuklarınızı arttıracağınız günlerdesiniz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Ayrıca bir not Sizi dinlemeyen veya sizi anlamak istemeyen kişiler bugünden itibaren problem sahibi demektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kolay kurma beceriniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açıyor. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle kolay kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Hayatınızın en neşeli günlerinden birini yaşayacaksınız. Pozitif enerjiniz insanları size hayran bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin düzelmesiiçin dışarıdan desteğe ihtiyacınızvar. İkinizin ortak bir dostu, sizleriyapıcı davranmaya yöneltebilir.Kendinize olan güveniniz nedeniyle çevrenizdensizi rakip gören birinin farkında bile değilsiniz.Ancak bu kişi zarar verecek gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Dışadönük ve akılcı düşüncelerle güne başlıyorsunuz. Duygu ve düşünceleriniz arasındaki uyum başkalarını ikna etmek ve etkilemek konusunda sizin yanınızda. Zihinsel çalışmalar açısından da akıcı şartlar var. Arkadaşlıklar, sosyal ortamlarda yaşanan paylaşımlar son derece keyif verici. Kısa yolculukların getirdiği fırsatlar yaşanmaya değer.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Para ve şöhrete olan hırsınız iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz noktayı engelleyebilir. Biraz daha sakin ve sistematik adımlarla ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak. Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed