Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Özgürlük bilinci çok hızlı bir şekilde oluşabilir. Daha sakin bir şekilde bugüne kadarki şartların oluşumunu da düşünerek hareket etmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Bugün yakın ilişkiler açısından iniş çıkış yaşayabilirsiniz, yakın çevrenizde ve evinizde duygusal problemler yaşamanız muhtemel. Baskı altında tutuğunuz duygular ani şekilde ortaya çıkarak sizi ve ailenizi şaşırtabilir. Bugün aile fertlerinizden size manevi destek olmalarını bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
AŞK: Uzun süreli arkadaşlıkyaptığınız karşı cinsten bugünhoşlandığınızı anlayabilirsiniz.Ancak iradeli ve sonuna kadarkararlı olursanız sizden aslavazgeçmeyecektir. Duygusal vehassas bir dönem geçiriyorsunuz.İŞ: Bugün karşılaştığınız fırsatları iyi bir şekildedeğerlendirecek ve başarılı sonuçlar eldeedeceksiniz. Dengeli ve mantıklı haliniz maddiyönden rahatlamanızı sağlayacaktır.SAĞLIK: Bakımla cilt sorunlarınızı aşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Bugün kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için hayatınızla ilgili yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. İşinizde tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olabileceğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Gündeminizde olan pek çok konu yer değiştiriyor. İş hayatını içine alan önemli sorumluluklar altında olacaksınız. Çalışmalarınızla göz doldurmak, başarıya odaklanmanız için sebepleriniz var. En çok işle bağlantılı maddi hedefler üzerinde durabilirsiniz. Bu dönem esnek davranmanız ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Daha değişik, özgün ve esas olarak da daha az bağlayıcı bir çalışma ortamı arayışları içindesiniz. Düşündüğünüz radikal değişiklikler, bir süre daha düş kapsamında kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz. Ama birtakım komplekslere kapılmanız yersiz. Elinize geçecek paranın sizde yaratacağı olası eziklik, sizi bunu ne kadar hak ettiğiniz yönünde sorulara götürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ekim 2020)
Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyen birisi arkanızdan atıp tutabilir. Sizi iyi tanıyan arkadaşlarınız bu sözleri ciddiye almayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed