Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla bugün bir araya gelebilir ve uzun uzun sohbetlere dalabilirsiniz. Onlarla ilgili bilmediğiniz şeyleri öğrenebilir ve onların yaşamında olan değişiklikleri sevgi ile karşılayabilirsiniz. Yine dostlarınızdan alacağınız yardımlar ile kafanızı uzun süreden beri meşgul eden bazı sorunlarınıza cevaplar bulabilir ve onlarla belli günlerde buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz fakat yapmakta bir türlü cesaret edemediğiniz bir projeniz için sosyal çevrenizden hiç beklemediğiniz kişilerden destekler görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Yaratıcı çalışmaların sizi oldukça meşgul edebileceği ve ileriye yönelik planlar oluşturmakta başarılı olabileceğiniz görülüyor. Değişik olanakların ortaya çıktığı canlı bir gün olabilir. Sosyal konular, arkadaşlıklar ve grup çalışmaları bakımından hareketli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Kendinizi kolayca ifade edecek, çevrenizdekilere istediğiniz zaman ne kadar hırslı ve kararlı olabileceğinizi göstereceksiniz. Tüm inatçılığınızı sergileyerek, sizinle aynı görüşü paylaşmalarını sağlayacaksınız. Böylece onların hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Eşinizin de dahil olacağı şekilde eğlenceli ve keyif katan bir buluşma planı yapabilirsiniz arkadaşlarınızla. Ancak evi ihmal etme veya ona haber vermeden yapılan bir plan, aranızda gerginlik yaratabilir. Dikkatli davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Kariyerinizi ilgilendiren her gelişme bu dönem sizi harekete geçirecek. Planlarınızı hayata geçirmek ve üstlerden beklediğiniz destekle ilerleme şansınız var. Uzun zamandır beklediğiniz maddi olanaklar dikkat çekici biçimde öne çıkacak. Başarılı bir dönemde olmanız nedeni ile statünüzde pozitif genişlemeler yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
Dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak boyutlarda değil. Ama kazancınızı arttırma çabalarınıza hız vereceksiniz. Sağlam kişilerle kuracağınız diyalogların arkasından belli planlar gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bazı önemli kararlarınızın önünde engeller var. İkili birtakım görüşmeler engellerinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed