Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
İlişkilerde geçmişten gelen muhasebelerin sağlıklı bir şekilde yapılmasını istiyorsanız önce kendinize sonra da başkasına karşı adil olmanız gereklidir. Aksi takdirde olayların gidişatı değişip pişmanlık duygusu ile günah çıkartmak isteyenler oluşabilir. Aşkta ve sosyal yaşamda ise var olan yaralarınızı iyileştirme zamanı geldi. Kime nasıl davranacağınızı öğrenip, gereksiz fedakârlıklar yapmadan yeni bir yol haritası çizip uygulama zamanına artık geçmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Aile içinde herkesi sevindirecek bir mutluluğunuz var. Bunu bu akşam kutlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün mesleğinizle ilgili karşınıza çok büyük bir fırsat çıkabilir. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz iyi. Uzaktan alacağınız haber olumlu gelişmele-re neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Sosyal çevrenizde canlı ve hareketli şartlar oluşuyor. Yeni olanakların öne çıkabileceği imkanlar işi içine alacak şekilde gelişebilir. Önünüzdeki döneme hazırlık yapmalı, takım çalışmalarına öncelik vermelisiniz. Yeni dostluklar hayatınıza girerken, sosyal sorumluluk projelerinde öne çıkabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızda başkalarının önerileri önem kazanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Aldığınız kararlarda sabit olacaksınız ve planladığınız şekilde hareket edeceksiniz. Bu iş yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacağınız bir gündesiniz ve risklerden de uzak durmayı tercih edeceksiniz. Daha çok yavaş hareket edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Elinize geçen parayı birden harcamanız muhtemel. İçinizde büyük bir alışveriş arzunuz var. Büyük bir ihtimalle ölçüyü kaçıracak, sonrasında her zaman ki gibi pişmanlık duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Son günlerde çok dalgınsınız ve kendinizi toparlayamıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizle ilgili bir kaç sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed