Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
12 Temmuz tarihi sosyal ve keyifli aktiviteler ya da programlar veya seyahatler için uygun. 14 Temmuz civarında, kendi bildiğiniz şekilde davranabilir ve etraftaki kişilerin düşüncelerini önemsemeyebilirsiniz. Sizi eleştiren veya sorgulayan kişilere de çok fazla itibar etmeyeceksiniz. Seyahatler esnasında çözülmesi gereken problemler olabilir.Sevgili dostlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli tatiller, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Bugün bazı yenilikler, değişiklikler sizi bekliyor. Fakat bu değişiklikler sizin istediğiniz şeyler olmayabilir, bu yüzden fazla hevese kapılmamalısınız. Emek verdiğiniz bir işiniz sonuçlanmak üzere. Dikkatli ve planlı davranmalı,daha enerjik olmalısınız. Aksi takdirde hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Kartınız şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve kendiniz de üzülüyorsunuz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Biraz daha özgür hareket edebilmek adına aceleyle verilmiş bazı kararlar sonradan pişmanlık duymanıza sebep olabilir bugünlerde. Uzaklaşma ve heyecan yaşama isteğinizi sahip olduklarınızdan vazgeçmeden de yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Daha planlı olmaya özen göstermelisiniz. Bu dönem ortaklaşa konular ve parasal açıdan başkalarının desteği önem kazanıyor. Başkalarının önerilerine daha temkinli yaklaşmalı, gözü kapalı olmamalısınız. Eşin para durumunda sizi endişeye iten nedenlere dikkat etmelisiniz. Bir yandan da duygusal bağlarınız adına daha fedakar ve yapıcı olacağınız dönemler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Birkaç gün içinde, çok kalabalık bir ortamda enteresan görüşler ortaya atacaksınız. Bu konuda kabul görmeniz biraz zaman alacak. Zamanlama konularında daha titiz olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilir, bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed