Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Özel yaşamınız veya evinizle ilgili konulara daha hassas yaklaşmanız gerekiyor. Bazı konularda suçluluk hissedebilirsiniz. Sorumluluk ve görevleriniz özgürlüğünüzü kısıtlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugünlerde kalabalık ortamlara çok fazla giriyor ve mutluluğunuzu bir kat daha arttırıyorsunuz. Birilerinin dedikodularından yılıp, pes etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bugün pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız seyahatte önemli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Haftanın ilk günü sizi tedirgin eden şartlar var. Sizin açınızdan yorucu koşullar ve işe ait sorumluluklar altındasınız. Eve ait sorunlar ve aile içi ilişkiler bazı mücadeleler getirebilir. Yakınlarla olan bağlar üzerinizde baskı kurabilir. Aynı zamanda elinizdeki kaynaklar konusunda bazı riskler söz konusu. Stresli olduğunuz bu günlerde soğukkanlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerindesteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler veevhamlar yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek. Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2021)
Bugün bazı beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu harcamaları yapabilmek için borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed