Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Maddi başlıklı konularda(alacak verecek, kredi, nafaka, miras, yatırım, lüks tüketim v.b)daha dikkatli hareket etmenizi gerektirebilecek veya yoğunluk yaşayabileceğiniz 6 haftalık süreç başlıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Sevindirici haberiniz var. Ama beklediğiniz değil. Beklediğiniz haberle ilgili bir çöküntü yaşamak istemiyorsanız, her ihtimale açık bir bekleyiş içinde olmalısınız. Yeni kurduğunuz bir dostluk sizi her gün biraz daha yanılmışlık hissi içine sokuyor. Bir süre daha şans tanıyıp uzatmakta bir yararınız yok, bilesiniz. Bir çıkar ilişkisi denemese de, bir takım hesapların içinde başlayan arkadaşlıklar kolay kolay dostluğa dönüşemiyor nedense.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Neşeli geçireceğiniz bir gün. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor, özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz. Bugün işinizle ilgili bazı riskler almak zorunda kalabilirsinz. Macera yaşama isteğiniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bugün beraberlik ve ortaklar konuları gündeminizin üst sırasında yer alacak. Size oldukça yakın olan bu ilişkilerinizle ilgili duygularınızı ve beklentilerinizi daha iyi anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşılıklı anlayış daha yüksek olacak. Bu olumlu atmosfer tartışmalı olduğunuz diğer kişi ve konulara da yansıyacak. Tabi rakipleriniz bu durumdan pek hoşlanmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Herkes suskun dururken kahramanlık yapmanız gerekmiyor. Bir yetkilinin basiretsizliğinin hepinizin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Paraya çok sıkışacağınız bugün ailenizden maddi olarak yardım alacaksınız. Bu maddi yardım sizi çok rahatlatacak. Fakat ailenize olan maddi borçlarınız bir hayli artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Aralık 2020)
İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüz, başka konularda doyumsuzluğa dönüşmemeli. Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basarken çok daha doyumlu olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed