Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Bugün verimsiz bir gün olabilir. Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır. Bir dostunuzun ihaneti ya da birlikte olduğunuz kişinin ihmali ile karşılaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de sıkıntılı anlar yaşamanız olasıdır. Bugün mümkünse önemli şeylerle ilgilenmeyip, günü fazla hasarsız geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız zor durumlarınızda ailenizden destek görmeniz mümkündür. Aşırı konuşkan hatta geveze yapıda olmanız mümkündür. İstemediğiniz hatta hiç düşünmediğiniz şeyleri bile farkında olmadan konuşabilirsiniz. Sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamaya ve olur olmaz konuşmalar yapmamaya dikkat etmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp iş görüşmenize öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bunun size yaşattığı sıkıntılar oluyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasında biri, yakında bir umut olarak filizlenip gelişebilir. Yakında gönlünüzü şenlendirecek haberleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Gelişen olaylar karşısında iş yerinizde daha verimli hal almanız söz konusu. Parasal sorunlarınızı çözüme ulaştırmanın sevincini de yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Parayla ilgili bazı sorunlarınızı çözebileceğiniz bir gün. Sağlığınız çok iyi ama yine de nezle ve grip gibi küçük hastalıklara karşı tedbirli olmanızda fayda var. Aşk hayatınızdaki duygusal çalkantılar, içinizde fırtınalar oluşmasına sebep oluyor. Sosyal aktivitelere daha fazla katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Para durumunuzu yoluna koymanıza rağmen ölçülü davranmaya devam etmelisiniz. Bütçenizi sağlam kılmanız gereken bu süreçte giderleri en aza indirmek, keyfi harcamaları kısmak zorunluluk olmalı. Uzun vadeli yatırım planları içinde olabilirsiniz. ancak, bir yandan da yeteneklerinizi kullanmak, çalışma kapasitenize güvenmek durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz. Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız bu işbirliği, sizi daha fazla söz sahibi yapmaya isteksiz gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Elde avuçta bir şeyler olmalıydı diye hayıflanıyorsunuz. Ama sizin durumunuzda biliyorsunuz ki kolay değil bu. Geçen ay elinize geldiği gibi giden toplu parayı da kenara koyma durumunuz yoktu. Hafta sonunu evde geçirmek zorunda kaldınız. Bekleyin o şans kuşu başınıza konacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bunların haricinde sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed