Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Eski dostlukların yeniden ortaya çıkma zamanı. Ummadığınız bir dostunuzdan aşkla ilgili önemli itiraflar duyabilirsiniz. Sizin de az çok hissettiğiniz bu duygular söylendiğinde çok fazla tepki vermemeniz karşı taraftan şüphe ile karşılanabilir. Güzel bir birlikteliğin ilk sinyallerini sizler de alıyor olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor. Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
AŞK: Sezgi gücünüzle karşı cinsiçok iyi tanıyorsunuz. Rahattutumunuz uyumlu birlikteliğeengel olabilir. Onu tanımadankarar vermeniz en büyükhatanız. Önce iyi tanıyın.PARA: İş hayatınızla ilgili kârlıbir güne başlıyorsunuz. Yeni atılımlarınızmoralinizi yerine getirecek. Ancak size karşıfalso yapmaya çalışan birileri de çıkabilir.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat göstermeniz gerekengündesiniz. Soğuk yiyecekler sıhhatinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Duygusal baskılar sonucu hayattan eskisi kadar zevk almıyor, kendinizi toplumdan uzaklaştırıyorsunuz. Bu tavrınız kendinizi cezalandırmaktan öteye geçmiyor. Eğlenmeye, sanata ve kültürel faaliyetlere daha fazla odaklanınsarınz bu durum ruhunuzda oluşan yaralara merhem olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Sizin karşınızda hemen, hemen her konuda şansını yitirdiğini düşünen saplantılı biriyle sorun yaşıyorsunuz. Önemsemez tavrınız, daha da problem yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Önümüzdeki günlerde beklenmedik ama hoş harcamalarınız olabilir. Zevkli günlerin arkasında düşünceli günler var. İkili ilişkilerde para anlaşmazlıkları ortak bir görüşe yönelme eğiliminde, sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Çıkmak istediğiniz yolculuğun gününü belirlemeden önce biraz daha bekleyin. O dönemde başka bir işiniz çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed