Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Kendinizi başkaları ne der düşüncesinden arındırmanız gerekiyor. Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız. Önemli bir kişinin bir jestiyle karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni de uzun süreden beri devam eden sizinle ilgili olumlu düşünceleridir. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir veya bir yere davet edilebilirsiniz. Onun bu yaklaşımına olumlu cevap verirseniz bundan fayda görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Bugün bazı yenilikler, değişiklikler sizi bekliyor. Fakat bu değişiklikler sizin istediğiniz şeyler olmayabilir, bu yüzden fazla hevese kapılmamalısınız. Emek verdiğiniz bir işiniz sonuçlanmak üzere. Dikkatli ve planlı davranmalı,daha enerjik olmalısınız. Aksi takdirde hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
İşleriniz bugün sizi fazla yormayacak.Gün sonunda beğendiğiniz kişiden alacağınız haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Kazançlarınız konusunda oldukça ısrarcı davranmakla madde grafiğinizi yükseltiyorsunuz. Sizi sıkan ortamlardan uzak durun. Duygusal hayatınızda yeni bir döneme giriyorsunuz. Spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Pek çok şey yapabilir, hayattan keyif alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin genişlediği bu dönem değişik olanaklara açık olmalısınız. Gruplar içinde yaşadığınız yenilenmelerle daha farklı planlar içine gireceksiniz. Başkaları adına yapılabilecek ortak çalışmalar ise hızlı bir şekilde ilerliyor. İlham alabileceğiniz paylaşımlar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Bunca dert arasında parayı mı düşüneceğiz ?, diyemiyor insan. ParaHer şey değil artık nostaljik bir söylem. Buna inananların sayısı ne kadar azaldı. Kafanızı toplamak için tek başınıza bol bol gezin. Uzaklara gidin. O kadar paranız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Olayların gelişimi yeterince hızlı olmayabilir. Kesin bir karar almadan önce biraz daha beklemeli ve sonuçları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed