Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Karşılaştığın her insandan mutlaka bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın. İnan bana hem dostundan hem de düşmanından çok şeyler öğrenebilirsin. Eleştiriye açık ol. Eleştiri her zaman seni farklı düşünmeye yönlendirir. Yaşamından insanları eksiltme. Değerli insanların bizde bıraktıkları izler, onları kaybettiğimiz zaman ortaya çıkar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Akşama doğru yapacağınız program üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olacak. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş değişikliğini kalabalık bir grupla kutlayabilirsiniz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek. Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Yeni yaşadığınız ilişki ise ayaklarınızı yerden kesiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sürekli özlem duyduğunuz yakınlarınızı bugün ziyaret etme fırsatı yakalayayıp hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sosyal çevrenizden tahmin etmediğiniz ölçüde bir destek alabilirsiniz bugün. Size uzak gibi görünen ve sağı solu belli olmayan kişilere özellikle dikkat edin. Yapacakları büyük sürprizler sizden yana olumlu sonuçlar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Hayata yeni gözlerle bakıyorsunuz. Daha girişken ve yaratıcı olacağınız olanaklar artık dikkate değer biçimde öne çıkıyor. Yurt dışı ile ilişkililerin hız kazanması ile yepyeni durumlar oluşacaktır. Size destek veren kişilerle ortak hareket etme şansı bulabilirsiniz. Uluslararası işler, eğitim çalışmalarınınız açısından kararlılık göstereceğiniz bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2018)
İşlerdeki yığılmanın temposuna uyum göstermeniz gerekiyor. Önemsediğiniz bir konu bugün tartışmaya açılabilir. Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatları yakalayabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Maddi konularda oldukça temkinli olacağınız ve uzun vadeli planlar yapacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi kısıtlamalar altında hissedebilirsiniz ve çalışmalarınızda her zamankinden daha detaycı davranacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz ve sağlıklı kararlar vermeye çalışmanızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Yorucu, insanı koşuşturan özel uğraşlarınız sabahları yorgun kalkmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed