Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bugün ailenizden alacağınız finansal desteklerle yüzünüz gülüyor olacak. Maddi anlamda zorlu yollardan geçmiş olabilirsiniz. Yine harcamalarınızda temkinli olmanızda fayda vardır. Ortaklı işlerinizde ailenizden manevi destekler alabilir, onların onaylarıyla içsel huzur elde edebilirsiniz. Geçmiş borçlarınızla ilgili bazı yanılgılar ve unutkanlıklar sorun yaratabilecek bir noktaya gelebilir. Bu konuda bir ödeme planı oluşturmanızda fayda vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Arkadaşlıklar bakımından hareketli bir gün. Duygularınızı yapıcı biçimde ifade ettikçe gün rahat geçecektir. Değişiklikler yapmak, çevrenizi geliştirmek istemenize karşın acele ile verebileceğiniz kararlar ve önemli konuları göz ardı etmeniz, sonradan başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bazı anlaşmazlıklar ve iletişim sorunları sizi bambaşka bir ortama ya da kişilere sürükleyebilir. Randevuları karıştırma veya bir çalışmaya başlayıp ondan başka bir işe geçmek zorunda kalabilirsiniz. Değişiklik lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Yeni temalar, medya ve uluslararası konularla ilgili bağlantılar peşindesiniz. Yabancılarla işbirliği gerektiren girişimler, zorda olsa yenilenmelerin getireceği avantajlar sizi heyecanlı kılmakta. Uzun yolculuklar, beklediğiniz haberler doğrultusunda alacağınız kararlar da var. İş hayatına yönelik planlarınız olumlu şekilde gelişmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Hiçbir şekilde faka basmayacağınıza olan inancınız biraz sarsılabilir. Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Size sıkıntı veren zaaflı yaklaşımlar kısa ömürlü. Bazı şeyleri kafanıza taktığınız ölçüde geliştiriyor ve yapay sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed