Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Herkes bazı konularda köşeye sıkışmış hissediyor olabilir, dolayısıyla aradığınız yardımı bulmakta zorlanabilirsiniz. Söylenenleri dinlemeli ve gelişmelere göre pozisyon almalısınız, olumsuz tavır takınmaktan kaçının! Aklıselim davranmaya ihtiyaç duyulan günlerdeyiz!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Bazen geçmişi düşünmekten bugünü yaşayamaz hale geliyorsunuz. Bugünlerde içinde bulunduğunuz zamanı değerlendirmek yararınıza olacak. Duygusalsınız. Davranış ve kararlarınızı bu özelliğinizden bağımsız belirlemede zorluklar çekiyor gibisiniz. Bugünü, algılama yeteneğinizi diri tutarak geçirmeniz halinde çok sevinçli bir akşam yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Kartınız Kaynak... Maddiyata çok düşkünsünüz ve para sizin için çok önemli. Maddi anlamda özgür olmayınca kendinizi gereğinden fazla rahatsız hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Çevrenizde size destek verebilecek kişilerin farkına varın. Biraz destek, günü çok akıcı ve rahat yapacak.Destek istemek konusunda bu kadar çekingen davranmak size fayda sağlamıyor. Kontrolümü başkalarının eline veririmdiye kaygılanmaktan artık vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Ãœzerinde çalıştığınız hobiler ve sosyal ilişkiler son derece keyifli geçiyor. Çocuklarla olan bağlarınızda ise yapıcı ve eğitici temalar yaşanmakta. Bu tempo gün ortasına kadar sürse de biraz hazırlık içinde olmalısınız. Çalışma koşullarında yaşadığınız zorluklarla meşgul olmanız gerekecek. Hizmet edilmesi gereken konular ve organize işler hafta sonunda da öncelik kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Hayalini kurduğunuz büyük bir özel eşyaya nihayet kavuşuyorsunuz. Bir süre taksit ödemek zorunda kalmanız bütçenizi sarsmayacak. Çünkü uygun koşulları çoktan yarattınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Bugün özellikle ulaşım konularında dikkatli olmalısınız. Bazı aksaklıklar yaşayabilir ve randevularınıza geç kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed