Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Bugün birçok alanda şansınız oldukça yüksek. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik değeri olan kararlar almanız olasıdır. Dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, dargın olduğunuz kimse yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkündür. Eğer yardıma ihtiyaç duyduğunuz konular varsa gereken yardımı bugün bulabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz de yeniliklere açık. Yeni bir karşıcins ilişkisi başlatabilir, aşık olabilirsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz ya da evliğiniz varsa birlikte olduğunuz insanla bir mutluluğu paylaşmanız, birşeye birlikte sevinmeniz ya da kutlamanız olasıdır. Bugün ayrıca bir süreden beri istediğiniz birşeye sahip olmanız ya da onu ilerde elde edebilecek gelişmelere sebep olabilecek doğrultuda harakete geçmeniz mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni tanışmalarınız olabilir. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. Son günlerde yenemediğiniz bir tedirginliğiniz var gibi. Ama bunu bir an önce yenmenizde fayda var. Bunun için bir iç hesaplaşma içine girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Kartınız Hata... Verdiğiniz sözleri tutarken biraz zorlanacağınız bir günde olsanız da asla sözünüzden dönmeyeceksiniz. Bu haliniz de çok taktir toplayacak ve sevileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Özgüvenin neler kazandığını göreceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla birbirinize daha çok destek olmalısınız. Bu enerji size daha çok katkı sağlayacak. Evdeki ortam buna engel olabilir ama her şey sizin elinizde. Siz isterseniz aşkınız için de dostunuz için de mücadele edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Yakın çevrenizin ihtiyaçlarına karşı duyarlı ve akılcı yaklaşmaktasınız. Uyum içeren zihinsel çalışmalar yanında, yakınlar ve kardeşlerle ilişkilerde de olumlu bir gün yaşanacak. Kısa ya da uzun yolculukların yaratacağı aksiliklere rağmen yeniliklere çok açık duracaksınız. Kendinizi en çok geliştirdiğiniz bu dönemden faydalı sonuçlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
İş yaşamınızda hedefinize yönelik çalışmalar yapaceğınız ve istediğiniz sonuçlara ulaşmak için gücünüzü zorlayacağınız bir gündesiniz. Bazı işlerinizi bugün tamamlayabilrisiniz ve yeni başlangıç kararları alabilirsiniz. Gözlem gücünüzü iyi kullanmanız ve detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz çalışmalarınızda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Akşam saatleri ise daha çok zihinsel açıdan aktif olacaksınız ve akılcı kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2021)
Arkadaş ilişkisi kurmada çekicilik birinci tercihiniz oluyor. Çekici dostlarınızın kaçının çevrenizde kaldığını görmeniz gerekiyor. Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed