Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bekâr aslanlar için aşk ve sevgi ilişkilerine dair belirgin derecede önde ve aynı zamanda aktif olacakları bir gün. Tanıştığınız ve kontak halinde olduğunuz kişilere bugün fazlasıyla dikkat edin. Zira aranızda yüksek titreşimli etkiler bir anda oluşabilir. İlişkisi olan aslanlar, sevdiğine hayatının merkezinde olduğunu hissettirebilir ve karışlıklı mutluluğun ve huzurun tadına varabilirler. Kafanızdan bir takım endişeleri attığınız sürece ilişkilerinize mutsuzluk değil mutluluk hakim olacak ve birbirinize olan güveninizin daha da arttığını göreceksiniz. Bugün sevdiklerinize yeteri kadar vakit ayırın ve onlarla her türlü duygusal paylaşımı içtenlikle yaşayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Dağınık düşünceler içindesiniz. Zihninizi toparlamanız, son zamanlarda bir esasa dayanmayan konuları yeniden ele alıp değerlendirebilmenize bağlı. Ayrıntıları tırmandırıyorsunuz. Yakın bir zamanda ikili görüşmelerde etkilenmeniz söz konusu. Bu anlamda fikir değişiklikleri, kendi özgün düşüncelerinizden uzaklaşmanıza neden olabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kartınız Dönüş... Kendinizi geriplanda hissederek belirgin bir şekildeçevrenize tepkiler yağdırabilirsiniz.Ancak soğukkanlı olduğunuzdakaybettiklerinizi geri kazanırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kontrolün yüzde yüz sizde olamayacağı bir gündesiniz. Taviz vermeyen tavırlar nedeniyle birlikte yapılacak planlar ve iş birliği teması sorunlu olabilir. Buna rağmen ısrar edip benim kurallarım diye diretmenin manası yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Esnek olmalı ilişkilerde yeniliklere açık durmayı başarmalısınız. Ancak beraberliklerinizde yapmanız gereken fedakarlıklar var. Diğer yandan ortaklaşa alanda biraz kafanız karışık. Yeni önerilere dikkatle yaklaşmalısınız. Gerçekçi olmayan planlar sizi karmaşaya itebilir. Ayaklarınızı yere sağlam basmanız gereken günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Burcunuzdaki etkiler bu gün özellikle iş yaşantınızdaki dengeleri korumakta zorluk çekebileceğinizi açıklıyor. Fakat arkadaş çevrenizden ve yakınlarınızdan, aradığınız desteği bulabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kazancınızı biriktirmek gibi bir düşünceden uzaksınız. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugünlerde günlük sorunlara ve ayrıntılara önem vermeniz gerekiyor. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed