Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Konuşulması gereken şeyleri ertelememeniz bazı değişikliklere neden olabilir. Olaylar en başta hoşunuza gitmese de, ileride bu durumun size daha güzel bir yol açtığını görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2021)
Aile içindeki konumunuz son günlerde çok saygınlaştı. Sizin biraz geçimsiz olduğunuzu düşünenler, sizde buldukları başka güzelliklerin yeni yeni farkına varıyorlar. Zihninizi bugünlerde meşgul eden sağlık endişeleriniz, biraz kuruntu gibi görünüyor. Yine de, bir uzmana başvurabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki birini sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken, kendinizi ihmal ediyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Çevrenize karşı gösterişi seviyorsunuz. Kariyerinizle ya da günlük iş temponuzla ilgili konularda insanları etkilemek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Sizi daha sosyal ve girişimci kılan gelişmeler içindesiniz. Dostlarınızı bir araya getirmek adına çaba göstermek bunlardan bir tanesi olabilir. Gruplar içinde kendinizi ortaya koymalı ancak fikirleriniz konusunda baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yeni önerileri yapıcı karşılamanız yararınıza. Zira başkalarına faydalı olunacak çalışmalardan olumlu sonuçlar beklemektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2021)
İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2021)
Maddi konularda çeşitli kısıtlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmelerde gecikmeler olabilir. Olanaklarınızı iyi değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2021)
Dış görünüş, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görülmemeli. Yapmacık davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed