Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Sapla samanı artık birbirinden ayırmanın zamanı geldi. Konulara objektif yaklaşmanız ve haklı çıkmamaya çalışmanız sizi bazı kayıplardan kurtarıyor olacaktır. Bu sefer hatanızı kabullenmeniz ve gerekirse karşı tarafa özür dilemeniz gereken yerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün alacağınız bir haberle heyecanlanacaksınız. İsteklerinizi ortaya koyarken, sakin ve sabırlı davranmayı başarırsanız olumlu neticeler alacaksınız. Ailenizde istediğiniz huzur ortamına kavuştunuz. Sağlıkla ilgili bilgiler toplamak sizin hobiniz olmuş. Bugün bu hobinizi gerçekleştirmek için zaman bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Aklınıza koyduğunuzu yapıyorsunuz. Ani girişimlerin baskın olduğu bir gün sizin için. İş hayatınızdaki ekstra çabalarınız taktir topluyor. Siz de işinizde parladığınızı biliyor ve tadını çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Ailevi bir konudan dolayı tartışmalara açık bir gündesiniz. karşınızdaki kişinin sizin kadar hassas olmasını beklemeyin. Dışarıdan bakınca belki siz de onlara o kadar duyarlı görünmüyorsunuzdur. Hiç kırıcı olmadan olayların sizde ne his uyandırdığını anlatmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
İş ve detaylara ait konulara öncelik vermeniz gerekecek. Ãœzerinizde taşıdığınız sorumluluklar artarken, daha fazla fedakarlık etmeniz gerekiyor. Biriken işlerin toparlanması, organizsyonel konular karşısında hazırlıklı olmalısınız. İş ortamında yaşanan değişiklikler beklemediğiniz sorunlar getirecektir. Aşırı yorgunluk yaşadığınız bu günlerde dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
İşyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişi sizsiniz. İnsanları dinlemeyi bildiğiniz için size konuşuyorlar. Ağzınızın sıkılığı da cabası. Ama sizin sır verebileceğiniz insan sayısı çok az.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor. Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugünlerde yine uyumsuzluğunuz üzerinizde. Ãœçlü bir ilişki içinde, bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed