Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Ortaklaşa gelirleriniz ve finansal kaynaklı bazı konularda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularla ilgili gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalı, tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamalısınız. Bu anlamda kendinize güveneceğiniz, aklına danışabileceğiniz bir dost edinmeniz akıllıca olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Uzun süredir beklediğiniz habergelecek. Mutluluğunuzu dostlarınızla paylaşmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Patron konumunda olan kişilere karşı sağduyulu ve sakin tepkiler vermeye çalışın. Onların gösteremediği toleransa sahip olmalı ve olgunlukla karşılamalısınız. Doğru anlaşılmanızı sağlayacak şekilde bir adım geri çekilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Ortaklıkların ve yakın ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi yeni düşüncelere itmekte. Değişik öneriler ile yeni bir yapılanma dönemi içine girmektesiniz. Uzlaşı ve tek başına hareket etmekte ısrarcı olmamanız size yarar getirecektir. Bazı sınırlamaların ikili ilişkilere olabilecek yansımaları sizi akılcı olmaya itmeli. Eşin duygusal durumuna hassas yaklaşma başarısı gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2018)
İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Partneriniz sizden güven istiyor. İlişkinizin tehlike altında olmadığını kanıtlamalısınız. Ona bu güveni verebilmeniz, beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İşlerinizi tamamlamakta, sonuca ulaştırmakta gecikmeler olabilir. Bu nedenle sabırlı davranmalı, disiplin göstermekte devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Para durumunuzda kayda değer bir gelişme olmayacak. Her zamanki gibi acil ihtiyaçlarınızın yanında alış-veriş yapmak için de fırsat bulacaksınız. Eğitimle ilgili bir takım harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bunların haricinde sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed