Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Bugün herşeyi hislerinizle değerlendirme eğiliminde olabilirsiniz. Bazı kayıplara uğrayabilirsiniz ancak, moralinizi fazla bozmazsanız ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir. Şimdiye kadar meydana gelen olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız bugün pek işe yaramayabilir. Çalışkanlığınız ve kendinize güvenen tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir bir dostluk bıraktı. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde onu daha iyi tanımaya çalışacaksınız. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Halbuki arkadaşlarınızın içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
İş hayatınızda gelişmeler olacak. Kendinize güvenirsiniz ancak bugünlerde pek özgüvenli değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Duygusal anlamda huzur ve mutluluğuyakalamanıza az kaldı. Güzel günlersizi bekliyor. Yoğun iş temposubunalmanıza neden olabilir. İşyerindeçıkan problemlerin küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığınıgörüp rahatlayacaksınız. Biraz dahaidareli olmayı, birikim yapmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşme yapabilirsiniz. Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor. Konuyu yakından bilenler haklılığınız konusunda hemfikirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Parasal konularda oldukça tutumlusunuz. Bir planınız var. Bu planınızı gerçekleştirmek için biraz daha kemerleri sıkmalısınız. Yakın zamanda biriktirmeyi düşündüğünüz parayı biriktireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Temmuz 2018)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed