Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Alternatif plan, fikir ve senaryoların keyfini çıkartın. Yaratıcı fikirleriniz işe yaradıkça daha da fazla motive olabilirsiniz. Özel veya iş hayatınızda ek görev veya sorumluluklar söz konusu olabilir. Belli harcamalarınız, ödeme tablolarınız veya anlamalar yenilenebilir. Anlaşmalarda özenli olmanız durumunda yüksek harcamalarınızı ya da ödemelerinizi hafifletebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Bugün yakın çevrenizle birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Kafanızda pek çok düşünce olsa da, bunları gerçek hayata aktarmakta gecikebilir ve bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Üst üste gelen aksilikler sizi bunaltıpcanınızı sıksa da mutluluğa ulaşmanızçok yakın. Hiçbir şeyi dert etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Aradığınız kriterlerdeki insanın uzun zamandır karşınıza çıkmasını bekliyordunuz. Bugün o şansı elde edebilirsiniz. Ancak fazla heyecana kapılmanız karşılıklı iletişimi olumsuz şekilde etkileyebilir. Uzaklardan ilginç bir ziyaretçiniz var. Onun sayesinde neşeli günler geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Artık daha planlı ve özverili olmanız gerekiyor. Beklemeyi bilmeniz ve artan sorumlulukların üstesinden gelmeniz lazım. Tamamlanması gereken işlerin yarattığı baskı ile sorun yaşayabilirsiniz. Güvenlik konularının getirdiği sıkıntıları bir an önce aşarak özel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Elinizdeki kaynakları akıllıca yönetebileceğiniz girişimler yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
İş alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı bir durgunluk var. Değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Bugün ve önümüzdeki günlerde yapmak istediğiniz bazı girişimleri ekonomik nedenlerden dolayı gerçekleştiremeyebilirsiniz. Parasal sıkıntılar da çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Kendinizi çeşitli eğlencelerden fazla uzak tutmamaya bakın. Gerilimlerinizi atmak ve kendinize gelmeniz için böylesi daha hayırlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed