Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Yakınlarınızda sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir. Sosyal ilişkiler ve etkinler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalıkta beğenilmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Huzursuzluk duyabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle işle ilgili konular ani plan değişiklikleri ve çeşitli dengesizlikler getirebilir. Akılla duygu arasındaki hassas dengeyi bulmak zor. Bugün yapabileceğiniz kısa yolculuklarda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Çok duygusalsınız. İş hayatınızda sağlıklı kararlar veremiyorsunuz. Dostlarınız endişeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Trafikte her zamankinden dikkatli olmaya çalışın. Özellikle size ayrılan yolu ve bildiğiniz güzergahları kullanın. Maddi ya da fiziksel bir zarar yaratmayın. Uzlaşmazlıkların fiziksel olarak kontrolü zorlaştırabileceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Yakın çevrenizde bolca hareket ve iletişim öne çıkıyor. Zihinsel alanda yüklü olan gündeminizi iyi planlamalı, çalışmalarınıza önem vermelisiniz. Eğitim hayatınıza ilişkin sorunlar ise akılcı bir şekilde ilerleyebilir. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar üzerinde ayrıca durmanız gerekecek. Kardeşlerle ilgili sorumluluklar sizi karamsar kılmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Kısa vadede değiştirmeniz pek mümkün olmayan sorunlarınız var. Sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bu kararların çoğunu onaylamakta zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed