Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken, iş yorgunluğu ile gelen kas ağrılarından korunmanız gereken bir gün geneli olabilir. İlişkiler bazında eş veya partnerle yaşanan destekleyici konular korkularınızdan sıyrılmanıza olanak sağlayacaktır. Genel anlamda neşeli bir ruh halinde olacak özellikle ruhunuzu yoran bütün korkularınızdan arınacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Heyecanlı, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamıyorsunuz. Sevinci asıl paylaşmak istediğiniz kişinin durgunluğu sizi de keyifsizleştirecek gibi görünüyor. Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
AŞK: Geçtiğimiz günlerdeki kötüolaylar yine dönüp dolaşıp sizibulabilir. Hemen pes etmenizdoğru olmaz. Partnerinizleyüzleşip konuşmayıdenemelisiniz. Sizi anlayışlakarşılayacağından şüphe etmeyin.PARA: En başarılı kişinin siz olmasını istiyor buyüzden çok çalışıyorsunuz. Mali sorunlarınızyüzünden bu kadar çalışmanız doğal değil.SAĞLIK: Bugün sağlığınıza dikkat etmemenizdenkaynaklanan cinsel sorunlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Konut değişikliği için uygun bir günde bulunuyorsunuz. İşinizde ağır maddi kayıplar verebilirsiniz. Ancak bunun üstesinden gelebilecek zekaya ve güce sahipsiniz. Aşk rüzgarları sizden ayana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Yeniliklere ve size ilham verecek önemli gelişmelere yakın olacaksınız. Hayatı çok daha farklı gözlerle görmeniz bazı fırsatların öne çıkabileceğini anlatıyor. Yeni kişilerle olabilecek bağlantıları ise önemsemeli, farklı görüşlere açık durmalısınız. Eğitim çalışmalarınızda destek görebileceğiniz şansları değerlendirmek için fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
İş hayatınızda belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları çıkartmanız gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugünlerde kendinize bir tasarruf planı yaptınız fakat bunu uygulamaya geçirmek için zorluk çekiyorsunuz. Bu konuda biraz rahat olmalısınız ve bir arkadaşınızdan yardım istemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Önceden kendinizi kurmadan, önyargısız gideceğiniz görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed