Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bazı mesajları almakta geç kalmanız söylediklerinizin ciddiye alınmaması anlamına gelebilir. Sinyalleri doğru okursanız dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Sosyal açıdan hareketli bir gün olabilir. Dominant kişiler veya eğilimler kısa bir süre için huzuru kaçırsa da, arkadaş veya akrabalarınızla bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2021)
Küçük akraba toplantılarında bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla telefonlaşmakla yetineceksiniz. Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların da sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. İnsanların değişmesini bekleyemezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Duygusal ilişkilerinizde problem olabilir, alttan almalısınız. Sağlık sorunu olan Aslan'ların sorunları tekrar ortaya çıkabilir ve zorlanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Konut değişikliği için uygun bir gün. Aşk ilişkinizde ağır kayıplar verebilirsiniz. Beklediğiniz müjdeli haberi yakın zamanda alacaksınız. Yoğun iş temposuna hazırlanın. Beslenmenize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Hayatınıza giren değişiklikler sizi yeni ilgi alanlarına çekiyor. Bakış açınız, risk içeren adımlarınız aynı zamanda beklenmedik sürprizlere işaret etmekte. Yeni fikirler ve düşüncelerden olumlu yönde etkilenebilirsiniz. Akademik çalışmalara yöneleceğiniz olanaklar da sizi heyecanlandıracak. Yine bu dönem ailevi konularda sabrınızı test eden sorumluluklar sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2021)
Takdir toplamayı ve beğenilmeyi seviyorsunuz, fakat çok yorulup sağlığınızı bozmamak için enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir. Sizden istenileni fazlasıyla yapmayı alışkanlık haline getirmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2021)
Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Fakat bu beklentiler bir hayalden öteye gitmeyebilir. Bu yüzden parasal konularda daha gerçekçi kararlar almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2021)
Çok umut bağladığınız beklentilerde, düş kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed