Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Kişisel farkındalığınızı artıracak olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bazı durumlar karşısında yaşayacağınız duygusal streslerin altında öze dönüyor olmanız aslında başta farklı gözüken fakat sonrasında anlaşılan durumlardan ibaret olacaktır. Özel yaşamınızda ise gizli kalmış konuların açığa çıkması tekrar güven sorunu yaşatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. Bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Kartınız Şüphe... Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Sosyal çevre değişimi iyi gelecek. Yeni insanların hayatınıza girmesine izin verin. Belki de uzun zamandır görmediğiniz dostlara bir fırsat daha verebilirsiniz. Kaldığınız noktayı unutup yeniden tanımaya çalışmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bugün yatırımlar ve iş konularında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu yeni gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Tabi soğukkanlı ve akılcı davranmanız şartıyla. Parasal konularda bir uzmanla görüşebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Finans konuları ile ilgili hareketlilik gözüküyor. Ortaklarınızla iletişiminizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İş yaşantınızda bugünlerde, değerlendirilmeye değer fırsatlar üst üste gelebilir. Bugün yapacağınız küçük bir toplantı sizi yeniden umutlandırıp önünüzü yeniden görmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bugün aşk arzularınız ve sevgi duygularınız iyice kabarabilir. İçinizden yükselen istekler sizi rahatsız etse bile daha düşünceli ve sakin davranmayı başardığınız takdirde mutluluk yanı başınızda! İş yerinde üzerinizde baskılar olabilir fakat yapmakta olduğunuz işi başarı ile sonuçlandıracaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Sizden gizli tutulmaya çalışıldığını düşündüğünüz para konuları, bugünlerde ortaya çıkartılıp tartışılacak. Tartışılmaz gereklilik olarak ele aldığınız harcamalarda kısıntılara gitmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor. Çoğu zaman bunun yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed