Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Bugünlerde gerçekten şanslısınız. Farklı alanlarda fırsatlar ya da şanslar söz konusu olabilir, çok iyi değerlendirin. İbre bugün size döndü galiba! Ancak, yüksek bütçeli harcamalardan yine de kaçınmalısınız. Maddi konularla bağlantılı duygusal tecrübeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız. Yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Bugün ailenizle vakit geçireceksiniz. Onları ihmal ettiğinizin farkına vardığınız için çok mutlu olacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Ailenizle ilgili aldığınız ve sizi bir süredir yoran sorumlukları hafifletecek bir destek gelebilir bugünlerde. Tek başına üstlenmek yerine paylaşmak nefes aldırabilir size. Ancak bu konuda istekli olduğunuzu dile getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni projelerinizle ilgili paylaşımda bulunma ve destek sağlama açısından oldukça olumlu enerjiler içindesiniz. Sabırlı ve kararlı olursanız daha başarılı ve kazançlı olmanız mümkün gözüküyor. İş ortamınızda becerilerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
İş yerinizde zaman zaman bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek zorundasınız ve özellikle projeleriniz konusunda daha hassas davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2020)
Sizden çok acil çözüm bekleyen bir problem var. Sonucu birkaç kişiyi birden ilgilendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed