Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Bugün hoş olmayan davranışlarda bulunabilirsiniz.Bunun bir nedeni dürtülerinizin yoğun olduğu bir dönemde olmanız ve bunları kontrol etmekte zorlanıyorsunuz ve tabii ki genel bir memnuniyetsizlik havası içersindesiniz ve rahat olamıyorsunuz. Bir dostunuzun istediklerini kabul ederseniz bazı zorluklarada katlanmak zorunda da kalabilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Kartınız Şüphe... Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Aşk hayatının zorluklarından kaçarak kurtulamazsınız. Geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünmeyin.İlişkinizin iyi taraflarına odaklanmalısınız.İş yerinde sizi çekemeyen birileri var. Çevrenizdekidedikoducular sizi parmaklarına dolamak için firsat bekliyor. Sağlam yatırımlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Artık Ay burcunuzda ve size çekicilik getirmekte. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız şanslı adımlar, ortak çalışmalar üzerinden ilerlemeler söz konusu. Kafanızı kurcalayan konulara ise daha net bir gözle bakmaktasınız. Yurt dışı ilişkilerin hareket kazandığı bu dönem başkalarından destek görmeniz mümkün. Aşk hayatınızda yaşanacak karışık etkilere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2019)
İş yaşamınızda bir tasfiye hareketi var. Belli bir zaman için yükünüz artacak. İşyerinize kazandırdığınız birçok yenilik var. İradi kişiliğiniz işlerin vaktinden önce çıkmasını sağlıyor. Ne işyerinizle, ne de iş ilişkilerinizle bir sorun yaşamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Tasarruf koşullarınız fazlaca sınırlı. Beklentilerinize getireceğiniz kısıntılar, moral durumunuzu yükseltebilir. Bu sıralar bir satış işiyle ilgili umut verici görüşmeleriniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sağlığınızla ilgili beklenmedik bir problemle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. En kısa zamanda bir doktora gorunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed