Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
İlişkilerde gizli düşmanlıklara dikkat edin. Bir anda arkanızdan kin besleyen kişilerin gerçek yüzleri ile karşılaşabilirsiniz. Finansal sorunlara karşı ayrıca dikkatli olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Aile içinde ya da yakın işbirliği içinde olduğunuz bazı kişilere karşı biraz abartılı baktığınız yükümlülükleriniz var. Bu yaklaşım, süreç içinde altından kalkılamayabilir bir durum yaratabilir. Bazı konularda, daha az gergin değerlendirmelerle daha başarılı olacaksınız. Dışarıya olduğu kadar, kendinize de özgüvenli bir görüntü vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Partnerinize öylesine değer veriyorsunuz ki onu şımartma konumuna kadar getirdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Seyahat planları yapmanız gerekirken siz işleri yavaşlatmayı tercih ediyorsunuz. Beklentilerinizin sizi oyalamasına izin vermemeli, yeni yapılanmalar için zemin oluşturmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyon gücünüzü hızlı bir şekilde arttırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Kontrolünüz dışında gelişen konular sizi yormaya devam etse de çok şey öğrendiniz. Zaman alan, sizi tutsak kılan durumlardan kurtulmaya başlıyorsunuz. Geçmişinizde kalması gereken kişiler size ayak bağı olsa da önemli dersler çıkarmış olmalısınız. Bitişler yeni başlangıçları da beraberinde getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2018)
İş yaşamınızdaki yeteneklerinizin herkes farkında ama yeteneklerinize güvenerek sizden beklenen enerjiyi göstermiyorsunuz. İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelerin olacağı bir gün. Gelişmeleri önemsemeniz çevrenizdekilerin canı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Para sıkıntınız olmayacak, sıkıntıyı kendiniz yaratıyorsunuz. Maddi bakımdan rahatlamak için bir süre daha beklemeniz gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Kafanızda oluşan pek çok projeyi bir sıraya koymaya çalışacak uygulanabilecekler üzerinde çalışmalar yapacaksınız. Yapacağınız işlerde gerçekçi olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed