Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Aşırı heyecan yaşayacaksınız, hisleriniz ve duygularınız şuursuzca gerilebilir ve genellikle kısa süren ani duygusal ilişkilere eğilimlisiniz.Size yeni tanışmalar gözüküyor ve yeni olaylar yaşayabilirsiniz yanı form ve ritm anlayışınız belirginleşiyor. Değişikliklere eğiliminiz daha fazlalaşacak. Siz bir erkekseniz çok hareketli ve çevrede dikkat çekici bir dönem yaşayabilir ve içinde olduğunuz bir toplumun yıldızı olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün bazı özel sorunlarla karşılaşabilir ve sıkıntı hissedebilirsiniz. Kökeni geçmişe uzanan ve bir türlü çözüm bulamadığınız sorunlarınızı aşmak için yakın dostlarınızdan yardım isteyebilir ve onlardan beklediğiniz yardımı göremeyince kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Dış koşullar ne olursa olsun bugün kendi dinginliğinizi yaratmak size düşecek. Ruhsallık içeren her türlü aktivite iyi gelebilir. İhtiyacınız varsa terapi almak ya da buna hizmet eden bir sevdiğinizle zaman geçirmek süper olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
İş hayatınız ve para durumunuzda yaşanan değişiklikler sizi harekete geçirmekte. Aldığınız projelerin hızlı ilerlediği bu günlerde bütçenizi sağlamlaştırabilirsiniz. Zira işten gelecek ek kaynaklar da aniden ortaya çıkmaya başlıyor. Çalışma kapasiteniz ise yükselmekte. Ancak sizi dağıtan etkilerle gereksiz harcamalar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ekim 2020)
İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz. Ama birtakım komplekslere kapılmanız yersiz. Elinize geçecek paranın sizde yaratacağı olası eziklik, sizi bunu ne kadar hak ettiğiniz yönünde sorulara götürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed