Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla bugün bir araya gelebilir ve uzun uzun sohbetlere dalabilirsiniz. Onlarla ilgili bilmediğiniz şeyleri öğrenebilir ve onların yaşamında olan değişiklikleri sevgi ile karşılayabilirsiniz. Yine dostlarınızdan alacağınız yardımlar ile kafanızı uzun süreden beri meşgul eden bazı sorunlarınıza cevaplar bulabilir ve onlarla belli günlerde buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz fakat yapmakta bir türlü cesaret edemediğiniz bir projeniz için sosyal çevrenizden hiç beklemediğiniz kişilerden destekler görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Düşüncelerinizdeki bir netliği, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz. Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
AŞK: Uzun süredir aksattığınızsevgilinizin bugün gönlünüalacaksınız. Aile içinde oluşanyoğunluğunuzu sevdiğinizi ihmalederek gideremezsiniz. Fırsatlarıdeğerlendirme şansınız yok olabilir.İŞ: Yoğun bir tempo ile günebaşlayarak umut ve hayallerinizi geliştireceksiniz.Bunun üzerinde inatla durmalısınız. Başkalarınınfikirlerini önemseyin ama bildiğinizi yapın.SAĞLIK: Ayak parmaklarınızın ağrısındanşikayetçisiniz. Ayakkabı seçimine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün aklınız oldukça karışık olacak. Fikir uçuşmaları ve zihninizi tam olarak bir noktaya odaklayamama gibi riskler mevcut. Karar vermekte zorlanma söz konusu. Verdiğiniz kararların kalıcı olmasını sağlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bazı beklemeler ve sizi sıkıştıran koşullar sürmekte. Ruhsal açıdan yenilenme yaşadığınız bu dönem işiniz kolay değil. Bir yandan da kafa karışıklığı yaratan konuları akışa bırakmanız gerek. Hatalardan ders çıkarmak adına olayları olumlu yanları ile görebilirsiniz. Başkalarına yardımcı olabileceğiniz ortak çalışmalarda son derece verimli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Sizinle ilgili bir haberi en son siz duyacaksınız. Sizi şaşırttığı kadar sevindiren de bir haber olacak bu. Sevindiğiniz için, neden size söylenmediğiyle ilgili sitemlerinizi dile getirmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelip, çevrenizle iletişiminizde artış olabilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eviniz ve ya sevdikleriniz harcamalar yapmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Harekete geçme isteğinize rağmen kimi beklenmedik gelişmeler bazı gecikmelere neden olabilir. Şartlara uyum gösterebilmeli, hatta inatçılıktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed