Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bu gün muhatabınız olan kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkacak. .Yani özellikle eşiniz, ortağınız ya da arkadaşlarınız Söz konusu kişilerle etkili çalışmalar yapacaksınız. Kendinize zaman ayırmalı ve doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanları yaratmalısınız. İşlerinizi bizzat hallederek aksaklıkları en aza indirgeyin ve zarar edebileceğiniz pozisyonları tersine çevirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bazı ikili ilişkilerinizde daha yumuşak, daha anlaşılır yaklaşımlar bekliyorsunuz. Buna yönelik çabalarınızda başarı şansınız oldukça az. Karşı tarafta önyargılar hakim gibi. Bugün, öncelik verdiğiniz konularda birtakım değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni başlangıçlara sempatiyle bakma eğiliminiz, gündeminizi değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bugünler sizin için hayatın eğlencesini keşfetme imkanı olacak. İşinizi çok fazla önemsemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Fikir ayrılıklarını gidermek ve aynı dilden konuşmaya çalışmak için pek elverişli değil. Evliyseniz eşiniz pek çok konuda sizinle benzer görüşleri dile getirmeyecek. Aksini savunurken birden kendinizi ikna olmuş bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Yapıcı çaba sarf etmek ve planlı ilerlemek gerekecek. Ãœzerinizde baskı kuran ailevi konular ve güvenlikle ilgili sorunlar sizi yakından ilgilendirecek. Beklemeyi bilmeli, sabırlı hareket etmelisiniz. Aynı zamanda elinizdeki kaynaklar konusunda daha akıllıca kararlar almanız lazım. İş hayatının getirdiği hareketlilik ve kariyer konuları sizi biraz karamsar kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2019)
İş yerinde huzursuz bir gün geçireceksiniz. Birikmiş işlerinizin altından kalkmak için çok zaman kaybedeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan birisi ile aranızda ufak bir tartışma geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Özel yaşamınızdaki uyumlu tavrınız size beklemediğiniz gelişmeler sunacak. Ancak partnerinizle yaşayacağınız görüş ayrılıkları konusunda da dikkatli olun. Yapmayı düşündüğünüz atılımda sandığınız kadar başarı gözükmüyor. Geniş yelpazeden bakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz. Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bugün bir yakınınız size üstü kapalı uyarılarda bulunabilir. Bu uyarıları dikkate almanız sizin açınızdan faydalı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed