Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Eksik olduğunuz alanlarda kendinizi yenileme ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Kılı kırk yaran, detaylara önem veren yapınız bazısorunları da beraberinde getirebilir. Bu kadar kendinizi yıpratmamalı her şeyin orta kararını bulmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca aile üyelerinizin yoğun işleri yüzünden onların sorumluluklarını üstlenme durumunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Kişisel fikirlerinizde değişim arzusu yaşayabileceğiniz bugünde aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda oldukça hassas ve duyarlısınız. Objektif olmakta güçlük çekebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün yaşadığınız yer ile ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Duygularınız öylesine yoğun bir hal aldı ki, tam anlamı ile kırılganlaştınız. Enerjizi geri kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Hiç hesapta olmayan bir yere para göndermek zorunda kalacaksınız. Ancak ummadığınız birinden de destek bulabilirsiniz. Maddi bir ihtiyacınız varsa daha önce düşünmediğiniz potansiyel olan kaynakları gündeminize alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Daha sıkı çalışmak ve yeni sorumluluklar almak durumundasınız. Az laf çok iş sizi işte başarılı bir noktaya getirebilir. Zira işten yana şanslı olduğunuz bu dönem yeteneklerinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz. Emek sarf etmeniz gereken detaylı konuları, hizmet etmeniz gereken gelişmeleri önemsemeniz gerekecek. Yakın çevre ile ilişkilerin olumlu ilerlediği bu günlerde moraliniz yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış gibi görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir. Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Beyninizdeki bazı sisleri dağıtmanız gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed