Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gereken adımları atmamanız veya işe yarar çözümler bulmamanız durumunda sorunlar büyüyebilir. Hayatınızı zorlaştırabilecek kişileri engellemeniz gerekiyor. İş hayatınızı daha istikrarlı ya da uzun vadede daha güvenilir hale getirebilecek beklenmedik değişiklikler yaşanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğleye kadar olan saatlerde yapılması gereken işleri tamamlayalım. Öğle sonrası, olumlu ve akışkan enerji ön planda. Ancak, sürekli değişen planlar veya kararlarla uğraşabiliriz. Birkaç gün daha, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, ağzımızdan bir kelime kaçmamasına özen göstermeliyiz. Bir anlık boş konuşmak başımıza işler açabilir. Pazarlıklar ya da üzerinde uzlaşılması gereken konularda uzlaşmak kolay olmayacaktır. Bugünlerde attığımız imzalardan ya da atacağımız adımlardan önümüzdeki hafta değişen fikirlerimiz veya ortaya çıkan gerçekler nedeniyle, pişmanlık duyabiliriz. Veya başkalarının manipülatif hareketleri ya da tahrikleri yanlış kararlara veya imzalara neden olabilir. Tam olarak kavramadığımız veya anlamadığımız konularda harekete geçmemeli ve ağzımızdan yanlış kelimeler kaçmaması için dikkatli konuşmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Bugün yaşayacağınız bazı gelişmeler sizi mutsuz edebilir. Gün boyunca zaman zaman karamsar duygular içinde olmanız muhtemel. Öğlen saatlerinde alacağınız bir haber sizi biraz olsun mutlu etse de genel olarak mutsuz olacaksınız. Ailenizden birinin sizin hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirmek için onunla konuşmayı deneyeceksiniz. Fakat başarılı olamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Çevrenizle çok fazlaİlgilenerek hemenSamimiyeti ilerletiyorsunuz.Bugün yeni tanıdığınızKarşı cins size farklıamaçla yanaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Çalışmaktan çok eğlenmek ve her zamankinden farklı bir şeyler yapmak gelebilir içinizden. Sosyal ortamlarda abartıya kaçmazsanız eğer hem mutlu olacağınız hem de size kârı dokunacak insanlarla birlikte olabilirsiniz. Bugün aşk ve dostluğu bir arada yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Yeni girişimler peşindesiniz. Birikimlerinizi harekete geçirebilir, daha fazla destek arayabilirsiniz. Para durumunuzu daha gerçekçi biçimde ele almaya çalışmanızda yarar var. İş hayatında daha kısıtlayıcı bir dönemde olmanıza rağmen kişisel çabalarınız ve yetenekleriniz üzerinden gelirler olacaktır. Keyiflere giden harcamalar sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2021)
İşyerinizde duygusallığınızı çok ön plana çıkarıyorsunuz ve insanlardan olumsuz tepkiler gördüğünüz zaman iş performansınızı düşürüyorsunuz. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Karşı cinsin dikkatini çekmek için boşuna uğraşmayın. O sizi çoktan fark etti ve sizin adım atmanızı bekliyor. İşle ilgili planlarınızın başarısızlığa uğraması sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Başka hedeflere yönelin! Belki de sizin gibi düşünen biri ile tanışabilirsiniz. Heyecanlanmayın, sadece sabırlı olun..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Bugünlerde yakın bir arkadaşınıza yüklü miktarda bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ödemeyi ertelemek için bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed