Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir veya sizi heyecanlandıran yerlere ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Gözönünde olmak isteyeceğiniz bir hafta sonu. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlar bazı konularda yararınıza sonuçlar doğurabilir. Esnekliğinizi korumalı ve açık fikirli olmalısınız. Bu sayede, istediklerinizi elde etmeniz daha kolay olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın olumlu açıları gün içerisinde birbirimizi anlamamızı kolaylaştırabilir, birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı sağlayabilir. Sevgi temalı ilişkilerimiz açısından destekleyici etkileri olan bir Cumartesi günündeyiz. Sevdiğimiz kişilerle keyifli vakitler geçirebilir, desteklendiğimizi görebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünememiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Bugün ondan alacağınız bir haber bütün gününüzün iyi geçmesine neden olacak. Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Kartınız Ölüm... Samimi birdostunuz sizlere sırrını açıklayabilir.Geçmiş günlerde yaşadığınızolumsuzluklar devrini kapatarak yenibir sayfa açmaya eğilimlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Zamanı iyi kullanmayı becerebilmişseniz içinize sinip fayda sağlayacak işler üretebileceğiniz bir gün. Bitmiş şeyleri altın tabakla sunmayacaklar belki ama siz istedikten sonra destek veren kişiler hep yanınızda yer alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Bugün çok daha yenilikçi ve girişkensiniz. Hedeflerinizi yenileyebileceğiniz düşünceler içinde olacaksınız. Sosyal açıdan sizi destekleyen ilişkiler ve arkadaşlıklar üzerinden mutlu zamanlar geçirilebilir. Düşüncelerinizi esnetmeli farklı fikirlerden yararlanmalısınız. Zira önünüzdeki dönemde grup çalışmalarında size fayda sağlayacak imkanlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler gelebilir.Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerle cebelleşecek eforda görmüyorsunuz. Haftanın yorgunluğuyla ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız. Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed