Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Eğer sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımı olacaksa değişimi kucaklamanız yararınıza olur. Eskiden uygulamaya alışkın olduğunuz teknikleri kullanarak şu an sizden istenenleri yerine getirebilirsiniz. Partneriniz ya da yakın olduğunuz bir kişiyle yaşanabilecek bir tartışma sıradan bir tartışma ise, başkalarını ikna etmek için enerji harcamamalı başka bir zamana ertelemelisiniz. Duygusal konu veya durumlar işlerinize karışırsa ilerlemeniz yavaşlayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Partnerinize sevginizdendolayı özverilerdebulunuyorsunuz. İçinizdeoluşan sevgi tohumlarıkabarıyor. Karşınıza cinfikirli biri çıkarak sizdenmali destekler isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Parasal konularda yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yanlış kararlar alma ve fedakârlık gösterme söz konusu olabilir. İşe yaramaz şeylere para harcama veya elinizdekini bir şekilde kaybetme riski-niz olabilir. Bütçe kontrolü şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Bugün para ve finans konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar ve dönüşüm gerektiren durumlar içinde olabilirsiniz. Ancak adım atmadan önce olayların duygusal yönünü de göz önüne almanız gerekiyor. Sizi kısıtlayan koşulları değiştirme fırsatlarını iyi değerlendirmelisiniz. Farklı uçları görebilme imkanı yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Arkanızdan çevrilen işler sizi sinirlendirecek. Artık dinlenme zamanı. Çalışkan yapınızdan istifade eden bir amir, sizi acımasızca eleştirmek için fırsat kolluyor olabilir. Biraz daha politik olmalı, yüze gülmeyi bilmelisiniz. Sinsi olmadığınız için hırpalanıyorsunuz. Oysa iş dünyası çok acımasız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, ama işe yaramıyor. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ekim 2020)
Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Bugünlerde iş yaşamınızda daha bir sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed